Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BERNT PETER MORÉN. Nattfärd i månsken, olja på duk, signerad.
394568. BERNT PETER MORÉN. Nattfärd i månsken, olja på duk, signerad.
45,5 x 37,5 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
45,5 x 37,5 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
932