SNUSHUND, masurbjörk, 1800-1900-tal.

394567. SNUSHUND, masurbjörk, 1800-1900-tal.

Höjd 3,5 cm
Längd 12,8 cm.

Bruksslitage
Skada på undersidans lock och ena bakbenets nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3,5 cm
Längd 12,8 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 588