FIGURINER, ett par porslin Voigt Sitzendorf 1900-tal.

394566. FIGURINER, ett par porslin Voigt Sitzendorf 1900-tal.

Kvinna och man i rokokokläder, polykromt bemålade med delvis förgylld dekor med pousserade blommor och detaljer. Höjd 17 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 695