OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, sign C Widgren o daterad 1914.

394563. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, sign C Widgren o daterad 1914.

Båt. 65x100.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båt. 65x100.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 1 643