VÄGGPENDYL, förgylld, samt LAMPETTER, ett par, 1900-talets mitt.

394546. VÄGGPENDYL, förgylld, samt LAMPETTER, ett par, 1900-talets mitt.

Pendyl, höjd 55 x 28 cm.
Lampetter, längd 29 cm.

Skador på förgyllningen, lösa detaljer.
Ej genomgången.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendyl, höjd 55 x 28 cm.
Lampetter, längd 29 cm.

Ej genomgången.

Nycklar saknas.

Antal besök: 749