KONSTGLAS, 5 delar, delvis Flygfors, 1950-tal.

394541. KONSTGLAS, 5 delar, delvis Flygfors, 1950-tal.

3 st vaser, höjd 28-22 cm. 2 st skålar, längd 17-15 cm. Två delar signerade Paul Kedelv Flygfors samt daterade 1955.

Mindre repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor förekommer.

Antal besök: 642