SÅSKANNA, Lorentz Fredlin, 1813-1821, Vadstena, Silver, vikt ca 200 gram.

394534. SÅSKANNA, Lorentz Fredlin, 1813-1821, Vadstena, Silver, vikt ca 200 gram.

Höjd ca 11,5 cm.
Invändig förgyllning.
Märkning undertill.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11,5 cm.
Invändig förgyllning.
Märkning undertill.

Bruksslitage.

Antal besök: 803