CHAMPAGNEGLAS COUPE, 21 st, Johansfors, 1900-talets mitt.

394531. CHAMPAGNEGLAS COUPE, 21 st, Johansfors, 1900-talets mitt.

Slipad dekor av fasetter. Höjd ca 9 cm.

Nagg förekommer. Modellen varierar aningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 824