MATBORD, engelsk stil, 1900-tal.

39452. MATBORD, engelsk stil, 1900-tal.

2-delat med extra skiva, mahogny, längd 212, bredd 96, höjd 77 cm.

Repor på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor på skivan.

Antal besök: 6 489