ARMBANDSUR, 3 st, Storm samt WeWood, sent 1900-tal/samtida.

394514. ARMBANDSUR, 3 st, Storm samt WeWood, sent 1900-tal/samtida.

2 st Storm, rostfritt stål, varav en med uppfällbar lucka i form av fläkt framför urtavla med sekundvisare i form av herre.
1 st WeWood, trä.

Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st WeWood, trä.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 365