394514. ARMBANDSUR, 3 st, Storm samt WeWood, sent 1900-tal/samtida.
2 st Storm, rostfritt stål, varav en med uppfällbar lucka i form av fläkt framför urtavla med sekundvisare i form av herre.
1 st WeWood, trä.
Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.