TEDDYBJÖRN, troligen 1930/40-talet.

394403. TEDDYBJÖRN, troligen 1930/40-talet.

Längd ca 55 cm, gulaktig plysch/schagg, förefaller vara stoppad med träull, senare kläder samt moccasiner.

Kraftigt slitage, ej examinerad utan kläder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 000