SKÅLAR, 2 st, samt VAS, glas, Orrefors, bland annat Nils Landberg,1900-tal.
394395. SKÅLAR, 2 st, samt VAS, glas, Orrefors, bland annat Nils Landberg,1900-tal.
Skål, röd, signerad Orrefors 3101/1, diameter ca 14, höjd 6,5 cm.
Skål, blåtonat glas, Nils Landberg, signerad Orrefors Nu 3300/3, diameter 7, höjd 6 cm.
Vas, signerad Orrefors Sweden N.Landberg Expo 2155, höjd 13,5 cm.