RALLARLAMPA, metall, SJ (Statens Järnvägar), 1900-talets första kvartal.

394346. RALLARLAMPA, metall, SJ (Statens Järnvägar), 1900-talets första kvartal.

Höjd 25 cm
Bredd 9 cm
Märkt med metallplakett L EDM FRS.

Hårt bruksslitage
Väl fungerande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm
Bredd 9 cm

Hårt bruksslitage
Väl fungerande.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 032