MYNT, Sverige, 10 öre - 10 kr, 1800/1900-tal samt SEDLAR Sverige, mestadels 1900-talets andra hälft.

394333. MYNT, Sverige, 10 öre - 10 kr, 1800/1900-tal samt SEDLAR Sverige, mestadels 1900-talets andra hälft.

Bland annat 21 st 10kr 1972.
Total vikt ca 1060 gram.

Diverse svenska sedlar,mestadels 1900-talets andra hälft, bland annat 100kr och 10kr.

Slitage. Sedlar delvis med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat 21 st 10kr 1972.
Total vikt ca 1060 gram.

Antal besök: 1 230