394333. MYNT, Sverige, 10 öre - 10 kr, 1800/1900-tal samt SEDLAR Sverige, mestadels 1900-talets andra hälft.
Bland annat 21 st 10kr 1972.
Total vikt ca 1060 gram.
Diverse svenska sedlar,mestadels 1900-talets andra hälft, bland annat 100kr och 10kr.
Slitage. Sedlar delvis med skador.