GIOVANNI BATTISTA PIRANESI. EFTER. Veduta Della Cascata de la Tivoli...gravyr, troligen senare avdrag 1800-tal.

394294. GIOVANNI BATTISTA PIRANESI. EFTER. Veduta Della Cascata de la Tivoli...gravyr, troligen senare avdrag 1800-tal.

Tryckmått ca 48 x 71 cm.

Ej examinerad ur glas, omfattande slitage och fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckmått ca 48 x 71 cm.

Antal besök: 1 315