PARTI KONSTGLAS, 5 delar, bland annat vas Monica Backström Kosta Boda.

39427. PARTI KONSTGLAS, 5 delar, bland annat vas Monica Backström Kosta Boda.

Vas, signerad M Backström, Kosta Boda, höjd 19 cm.
2 fåglar vara en etikettmärkt Boda, höjd 6 - 7 cm.
"Ägg" i bruna toner, höjd 12 cm.
Kupolformad, höjd 18 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupolformad, höjd 18 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 637