MILITÄRFORDON cirka 45 stycken bland andra ROCO, SOLIDO. Några i originalkartonger.

39425. MILITÄRFORDON cirka 45 stycken bland andra ROCO, SOLIDO. Några i originalkartonger.

Många i skala 1:87.

Vissa med skador och slitage . Ingen kontroll av fullständighet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Många i skala 1:87.

Antal besök: 1 041