SYBORD med speldosa, mahogny med intarsia, sent 1900-tal.

394227. SYBORD med speldosa, mahogny med intarsia, sent 1900-tal.

Längd 36,5, bredd 27, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 894