MANSCHETTSKNAPPASK, nysilver, Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna.

394193. MANSCHETTSKNAPPASK, nysilver, Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna.

Diameter 62 mm, dekor av man som tittar ner i hål, signerad i botten.

Bruksslitage, mansfiguren något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806