KONSTGLAS, vas, unikt provexemplar, Bengt Orup, Johansfors.

394179. KONSTGLAS, vas, unikt provexemplar, Bengt Orup, Johansfors.

Höjd 42 cm

Enligt proveniens utställd på smålands museum.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm

Mindre slitage.

Antal besök: 906