MARJA GRÄSET ANDERSSON. I trädgården, färglitografi, numrerad 40/160, signerad.

394158. MARJA GRÄSET ANDERSSON. I trädgården, färglitografi, numrerad 40/160, signerad.

54 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 252