PIEDESTAL, förgylld med marmorplattor.

394137. PIEDESTAL, förgylld med marmorplattor.

34x34 höjd 69,5 cm.

Bruksslitage, något instabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x34 höjd 69,5 cm.

Bruksslitage, något instabil.

Antal besök: 650