TRÄMÅTT, 20 L, Krönt 1890,- 1922, BESTICKLÅDA, 1800-tal 2 st SKRIN, 1900-tal.

394122. TRÄMÅTT, 20 L, Krönt 1890,- 1922, BESTICKLÅDA, 1800-tal 2 st SKRIN, 1900-tal.

Mått, 31 x 31, höjd 28,5 cm
Skrin 26 x 20 cm
Besticklåda, 1800-tal 30 x 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått, 31 x 31, höjd 28,5 cm
Skrin 26 x 20 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 258