LYNGE AHLBERG. VAS, porslin, signerad Lynge Ahlberg - Rörstrand, 1900-tal.

394112. LYNGE AHLBERG. VAS, porslin, signerad Lynge Ahlberg - Rörstrand, 1900-tal.

Höjd 12 cm.
Lynge Einar Ahlberg (1913-1980).

Märkt som andra sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Märkt som andra sortering.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 065