SOFFA samt SOFFBORD och SIDOBORD, ett par, Möbelfabriks AB, Carlsson & Co, Bengtsfors, 1900-talets andra hälft.

394089. SOFFA samt SOFFBORD och SIDOBORD, ett par, Möbelfabriks AB, Carlsson & Co, Bengtsfors, 1900-talets andra hälft.

Sidobord, Skiva delvis av glas, ca. 55x55, höjd 47 cm.
Soffbord, ca. längd 130, bredd 75, höjd 55 cm.
Soffa, längd ca. 210 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd ca. 210 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 617