BORDSLAMPA Elektroskandia PBL 260, funkis 1930-tal.

394066. BORDSLAMPA Elektroskandia PBL 260, funkis 1930-tal.

Lackad skärm och fot i matt beige ton och mässingsdetaljer. Skärm med vippfunktion. Höjd ca 35 cm.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 127