BORDSLAMPA, Markslöjd 1900-talets sista kvartal.

394065. BORDSLAMPA, Markslöjd 1900-talets sista kvartal.

Betsad bok med detaljer i gulmetall. Ledat skaft och veckad tygskärm. Höjd ca 52 cm.

Bruksskick, skärmen med smärre skador.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.

Antal besök: 7 219