BUDCYKEL, Monark, 1900-talets slut.

393924. BUDCYKEL, Monark, 1900-talets slut.

Utrustad med lampa och reflexer. 3-växlad. Gummiklädda handtag. Lös plastback medföljer.

Bruksslitage, smärre rostanlupen, lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 128