BLÄCKSTÄLL, LÄSKPRESS samt VIRAPULANG, Gusum, 1800/1900-tal.

39390. BLÄCKSTÄLL, LÄSKPRESS samt VIRAPULANG, Gusum, 1800/1900-tal.

Bläckställ, Virapulang stämplade Gusums Bruk.
Läskpress stämplad Gusum 024.

Bruksslitage. Virapulang saknar fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läskpress stämplad Gusum 024.

Antal besök: 1 893