PÅL SVENSSON. Skulpturer, 3 st, glas. 2 st signerade Pukeberg -05 och numrerade 34/40 och 32/40.

393857. PÅL SVENSSON. Skulpturer, 3 st, glas. 2 st signerade Pukeberg -05 och numrerade 34/40 och 32/40.

Vriden form med dekor av mörkt underfång. Höjd 23,5 och 25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 260