SMÖRASK MED LOCK, sten, 1800 tal.

39385. SMÖRASK MED LOCK, sten, 1800 tal.

Höjd 13 cm.
Lockknopp med pinjekotte.

Lagning/slitage.
Pinjekotte senare tillkommen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.
Lockknopp med pinjekotte.

Lagning/slitage.
Pinjekotte senare tillkommen.

Antal besök: 1 737