PÅL SVENSSON. Skulptur "Twister", glas. Signerad Pukeberg -05 och numrerad 48/50.

393845. PÅL SVENSSON. Skulptur "Twister", glas. Signerad Pukeberg -05 och numrerad 48/50.

Höjd 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Antal besök: 1 165