OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. STATYETT, kopparfärgad gips, signerad E.Sundberg -42, naken kvinna.

393800. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. STATYETT, kopparfärgad gips, signerad E.Sundberg -42, naken kvinna.

Höjd 47 cm.
Tillverkad 1942.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.
Tillverkad 1942.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 803