VINGLAS, 9st, rökfärgad glasmassa, 19/2000-tal.

393744. VINGLAS, 9st, rökfärgad glasmassa, 19/2000-tal.

Höjd 21.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 507