FAT, VAS samt KOPPAR, ett par, porslin, Japan o Kina, 1800/1900-tal.

39365. FAT, VAS samt KOPPAR, ett par, porslin, Japan o Kina, 1800/1900-tal.

Imari och kutani-dekor. Höjd 5-15 cm. Diam 31 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 717