393612. HANS HANSEN ARMRING silver 925 signerad.
Den dubbla silver armring är gjord av två sammanflätade cirkulära armband. De är stämplade med finhetsmärket 925 och designerns logotyp av Hans Hansen, Danmark.
Solid design, 7,7 cm diameter, vikt 34,8 gram.