TAKARMATUR, glaskupa, upphängning med länkar, 1900-tal.

393579. TAKARMATUR, glaskupa, upphängning med länkar, 1900-tal.

Glaskupan med frukt-/blomdekor, diameter 30 cm, höjd 23 cm.
Totalhöjd 60 cm.

Saknas kontakt.
Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 60 cm.

Saknas kontakt.
Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 870