FLAKONG, BURK samt FAT, silver, Birmingham, England, 1909/1911.

393560. FLAKONG, BURK samt FAT, silver, Birmingham, England, 1909/1911.

Flakong samt burk med lock, Levi & Salaman Birmingham 1909.
Fat, otydlig mästarstämpel, Birminghamn, 1911, längd ca 22 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 853