ARMBAND, RING och ÖRHÄNGEN 1 par, brons, “Renmoosblüte”, Hannu Ikonen, Finland, 1970-tal.

393546. ARMBAND, RING och ÖRHÄNGEN 1 par, brons, “Renmoosblüte”, Hannu Ikonen, Finland, 1970-tal.

Organisk form.
Armband, inre omkrets ca 16 cm
Clipsörhängen ca 35, x 3 cm
Ring med ställbar storlek.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Organisk form.
Clipsörhängen ca 35, x 3 cm
Ring med ställbar storlek.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 557