KERAMIK OCH GLAS, 6 delar, bland annat "Blå Blom" Gustavsberg och Reijmyre.

393450. KERAMIK OCH GLAS, 6 delar, bland annat "Blå Blom" Gustavsberg och Reijmyre.

Kaffekoppar med fat, 4 st.
Kanna, Reijmyre. Skål, lysterglas.

Bruksslitage.
Skål med nagg.
Skål med betydande spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekoppar med fat, 4 st.

Bruksslitage.
Skål med nagg.
Skål med betydande spricka.

Antal besök: 803