GILLIS MAGNUSSON. Promenad, akvarell, signerad och daterad -77.

393361. GILLIS MAGNUSSON. Promenad, akvarell, signerad och daterad -77.

Bildstorlek 14,5 x 12,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 14,5 x 12,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 957