BYRÅ, rokokostil, så kallad Hauptbyrå, 1900-tal.

393335. BYRÅ, rokokostil, så kallad Hauptbyrå, 1900-tal.

Stenskiva, fanerad i olika träslag, intarsia, längd ca. 78, bredd 43, höjd 79.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 107