SNURRFÅTÖLJ, grönt skinn, Ekornes Stressless Consul - Norge, 2000-tal.

393295. SNURRFÅTÖLJ, grönt skinn, Ekornes Stressless Consul - Norge, 2000-tal.

Höjd 100 cm.
Ställbart sittläge.
Produktnr 20021107.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm.
Ställbart sittläge.
Produktnr 20021107.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 793