GÖSTA NYRÉN. Kustlandskap, olja på pannå, signerad.

393274. GÖSTA NYRÉN. Kustlandskap, olja på pannå, signerad.

Dagmått 26,3 x 45,3 cm.
Falsmått 27 x 46,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 26,3 x 45,3 cm.
Falsmått 27 x 46,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 136