SOFFBORD, jakaranda, Design Poul Cadovius för France & Son, 1900-talets senare del.

39327. SOFFBORD, jakaranda, Design Poul Cadovius för France & Son, 1900-talets senare del.

Brickmärkt.
Längd 160, bredd 80, höjd (exkl hjul) 50 cm.

Bruksslitage. Senare hjul. Ben med skador och lagningar. Mindre fanerskador. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.

Antal besök: 7 794