ARMAS MIKOLA. Olja på pannå. "Maisema Kalilta", signerad-45.

39326. ARMAS MIKOLA. Olja på pannå. "Maisema Kalilta", signerad-45.

25 x 33 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 33 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 554