OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fjällmotiv, 3 st, olja på duk, signerade H Thorstensen.

393251. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fjällmotiv, 3 st, olja på duk, signerade H Thorstensen.

Mått Lofoten 11 x 21 cm.
Mått Romsdal 11 x21 cm.
Mått Geiranler 46 x 96 cm.

Smärre repor på en av de mindre dukarna.
Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått Lofoten 11 x 21 cm.
Mått Romsdal 11 x21 cm.
Mått Geiranler 46 x 96 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 284