COLLIERE, 13 st, 1900-tal.

393098. COLLIERE, 13 st, 1900-tal.

Olika längder och modeller.

Bruksslitage. Ett saknar lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika längder och modeller.

Bruksslitage. Ett saknar lås.

Antal besök: 707