TIDNINGAR, "Signal", 1940-tal.

393052. TIDNINGAR, "Signal", 1940-tal.

Svenska samt tyska. Nummer på tyska (alla nummer 1940 samt nummer 1 - 6 1941)

1940: Nr 1 - 17
1941: Nr 1 - 3, g - 24
1942: Nr 1 - 19, 21 - 24
1943: Nr 1 - 2, 4 - 5, 7 - 10, 14, 16 - 17, 20, 24
1944: Nr 1 - 2, 4 - 19
1945: Nr 1 - 3.

Varierande slitage, skador. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

1940: Nr 1 - 17
1941: Nr 1 - 3, g - 24
1942: Nr 1 - 19, 21 - 24
1944: Nr 1 - 2, 4 - 19
1945: Nr 1 - 3.

Antal besök: 9 048