LOCKTERRIN, Vineta, Rörstrand.

39305. LOCKTERRIN, Vineta, Rörstrand.

Med dekor av växter. Bredd 33 cm, höjd 32 cm.

Glasyrkrackelering. Bruksslitage. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 321